Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Геморой — не дріб'язкова проблема

Коли проблем дуже багато, ми, як правило, стараємось вирішити найбільш важливі, а всі інші чекають на кращі часи. На жаль, проблеми власного здоров’я на фоні кризових страхів здаються не такими серйозними і невідкладними, і ми залишаємо їх на потім. Розплата ж за таку нерозсудливість не змушує себе довго чекати...

Немодна хвороба
Є захворювання, про які в нашому суспільстві говорити не прийнято. Але, на відміну від багатьох інших «соромних» хвороб, жертвами геморою стають абсолютно звичайні працівники, адже саме праця — сидяча або тяжка фізична — одна з головних причин розвитку геморою. Тривала нерухомість або надмірне фізичне навантаження призводять до застою крові в області малого тазу і прямої кишки, до переповнення і розтягування гемороїдальних вузлів, їх запалення і пошкодження.

Геморой слід тримати під контролем
Найбільш часті симптоми геморою: дискомфорт, печіння, відчуття розпирання, біль, свербіж, кровотеча з заднього проходу. У дуже рідких випадках геморой може протікати безсимптомно, але досить невеликої провокації (запор, підвищене виробниче навантаження, гостра або важка страва) — і симптоми проявляються. На жаль, повного одужання від геморою домогтися дуже складно,але для нормального повноцінного життя достатньо тримати захворювання під контролем і не допускати його загострень.

Правила поведінки
В раціоні повинна бути достатня кількість рослинної клітковини, поменше гострих спецій і солі. Намагайтесь уникати фастфудів, перекусів на бігу, газованих напоїв і солодощів — всього, що може спровокувати запор. Після кожного випорожнення кишечнику необхідно виконувати гігієнічні процедури. А для нормального кровообігу якомога частіше змінюйте положення тіла, уникайте довгого сидіння або стояння, підйому важких речей.

М’яке лікування
Реліф рекомендовано для позбавлення симптомів геморою. Препарат усуває свербіж, печіння, знижує інтенсивність запалення, зменшує кровоточивість. Завдяки натуральним компонентам чинить пом'якшувальну дію.

Якщо турбує кровотеча і набряк — рекомендуєтся Реліф. При вираженому болю — Реліф Адванс.

При зуді і загостренні хронічного геморою - Реліф Ультра