Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Як вилікувати геморой

Сучасний стиль життя часто стає причиною загострення хвороб аноректальної зони. І якщо цей самий стиль змінити складно, а найчастіше навіть неможливо, то варто хоча б підібрати максимально м’які препарати.

Гострі проблеми
Науково-технічний прогрес веде до збільшення факторів ризику для здоров’я - таких як сидяча або стояча робота, малорухомий спосіб життя. Наряду з цим багато українців регулярно відчувають емоційні перевантаження. Завершує чорний список нерегулярне харчування і зловживання гострою їжею і фаст-фудом. В результаті, вже сьогодні 8 людей з 10 мають геморой, тріщини, ерозії та інші захворювання аноректальної зони.

М’яке рішення
Щоб усунути прикру проблему, слід по можливості переглянути власний стиль життя. І, заодно, спробувати підібрати м’які, але ефективні лікарські препарати.

З них чи не найбільшою популярністю серед фахівців і пацієнтів користуються засоби, поєднані назвою Реліф. Їхня "грудзинка" - можливість індивідуального підходу до кожного пацієнта в залежності від особливостей перебігу саме його хвороби. Наприклад, якщо людину турбує кровоточивість, мокнення, розпирання у ділянці заднього проходу, у нагоді стане Реліф, що спричиняє судиннозвужувальну, протинабрякову та пом'якшувальну дію. Якщо симптомом-лідером є біль або печіння, варто обрати Реліф-Адванс, що містить у складі потужний місцевий анестетик. А при хронічному запаленні з зудом та тривалим перебігом рекомендують Реліф Ультра. Масло какао, що використовується як безпечна основа для свічок, зменшує подразнення, має обволікаючу і пом’якшувальну дію.

Сучасне лікування з використанням препаратів сімейства Реліф допоможе зупинити розвиток геморою, попередити неприємні симптоми в подальшому і, тим самим, максимально м’яко вирішити гостру проблему.