Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Лікування геморою запускати не можна

В переліку людських хвороб є такі, про які не прийнято говорити вголос. Але, тим не менше, вони існують і, як свідчить медична статистика, приносять страждання кожному четвертому європейцю. Зокрема геморой, анальний свербіж, тріщини та інші захворювання заднього проходу лікарі вважають професійними недугами бухгалтерів, програмістів, водіїв – тих, хто вимушений довго сидіти на робочому місці, а також вагітних і породіль.

Зі слів проктологів, цю делікатну хворобу може спровокувати важка фізична (або навпаки - малорухома) праця, антисанітарні умови роботи і побуту, підвищена вологість, погане водопостачання, порушення правил особистої гігієни. Неприємні симптоми цього недугу добре знайомі багатьом. Щоб запобігти виникненню геморою лікарі радять звернути увагу на своє меню – вживати більше овочів і фруктів, кисломолочних продуктів, слідкувати за особистою гігієною, займатися спортом, своєчасно лікувати порушення шлунково-кишкового тракту.

Реліф (в перекладі з англійської - полегшення) - Ппрепарат з натуральними компонентами, котрий допоможе позбавитись від неприємних симптомів геморою і запобігти їх виникненню у подальшому. Завдяки складовим компонентам цей препарат усуває свербіж, печіння і біль в області заднього проходу, знижує інтенсивність запалення, зменшує кровоточивість, справляє пом'якшувальну дію.