Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Геморой — не дріб'язкова проблема

Геморой є справжнім «прокляттям» автолюбителів і водіїв-професіоналів. У 4 з 5 водіїв при обстеженні у лікаря – проктолога виявляються проблеми з «вихлопною трубою» у вигляді геморою.
Щоб ваші плани не залежали від самопочуття, прислухайтесь до наших порад.

1. Правильно харчуйтесь

Раціон повинен включати достатню кількість рідини і рослинної клітковини — чорний і висівковий хліб, сирі овочі і фрукти, чорнослив, вівсяну, гречану крупи. Кисломолочні продукти потрібно вживати щоденно і уникати гострих, пряних, смажених і копчених продуктів та міцних алкогольних напоїв.

2. Дотримуйтесь правил гігієни.

Підмивайтесь прохолодною водою після кожної дефекації, відмовтесь від туалетного паперу. До речі, у жителів Средньої Азії не буває геморою, оскільки вони з дитинства привчені до подібної гігієнічної процедури.

3. Приймайте міри при тривалому знаходженні за кермом

Водіям не варто знаходитись за кермом більше трьох годин підряд. М’яке крісло краще замінити жорстким. Хоча б раз на 3 години необхідно робити перерви, під час яких необхідно активно рухатися. В сидячому положенні періодично напружуйте сідничні м’язи. Уникайте підйому важких речей.

4. При появі симптомів геморою проконсультуйтесь з лікарем.

5. В періоди загострення хвороби використовуйте ефективний і безпечний засіб.

Щоб позбавитись від неприємних відчуттів і в якості профілактики проктологи рекомендують натуральний препарат Реліф. Масло какао, кукурудзяне і мінеральне масла, що використовуються як безпечна основа для свічок і мазі, мають огортаючу і пом’якшуючу дію. Завдяки унікальному складу Реліф одночасно усуває свербіж, печіння і дискомфорт у області заднього проходу, знижує інтенсивність запалення, зменшує кровоточивість, стимулює загоєння тріщин і мікротравм. Препарат допоможе позбавитись від неприємних симптомів геморою і буде дуже до речі в дальніх поїздках, відрядженнях.

6. Будьте уважні на дорогах!