Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Геморой – опис хвороби

Всі проблеми вирішуються, і проблеми з гемороєм у тому числі. Для цього варто намагатись дещо змінити звичний спосіб життя і стати більш уважним до свого здоров’я.

Ми сподіваємося, що інформація про причини і профілактику захворювання стане корисною не тільки для тих, хто вже почав відчувати симптоми хвороби, але і для тих, хто не хоче познайомитись з гемороєм поближче.

Отже, геморой (в дослівному перекладі з латинської - кровотеча) – захворювання, що виникає в результаті переповнення кров’ю розташованих у області заднього проходу венозних сплетінь або гемороїдальних вузлів. Вони є у кожної людини, і є природними анатомічними утвореннями. Однак, коли вони починають збільшуватися, запалюватися або кровоточити - це називається гемороєм.

До розвитку геморою призводить цілий ряд факторів:

  • застій крові;
  • запалювальні захворювання кишечнику і органів малого тазу;
  • фізичне перенапруження, підняття важких речей;
  • вікові зміни;
  • спадкова схильність;
  • і нарешті, одна з найбільш розповсюджених причин: тривалі запори, викликані незбалансованою дієтою і малорухомим способом життя.

При неодноразових запорах в кишечнику посилюється застій крові у тазових органах, і ризик розвитку геморою суттєво зростає. Тому так важливо правильно харчуватися і більше рухатись.

Виділяють кілька стадій геморою від збільшення до випадіння гемороїдальних вузлів. На останніх стадіях лікування геморою потребує оперативного втручання.

Це захворювання має досить широку симптоматику, і його прояви можуть відрізнятися у різних людей. У розділі симптоми і лікування вам буде зручно відразу підібрати рішення, яке підходить.