Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити
Геморой - Питання та відповіді - фото

Питання та відповіді

Цей розділ складено за матеріалами консультацій медичних спеціалістів компанії Bayer. Тут ви знайдете відповіді на найбільш поширені запитання, про геморой і його лікування.

Можливо придбати Реліф без рецепта?
Так. Препарат Реліф відпускається в аптеках без рецепта.

Чи має препарат Реліф побічну дію?
У поодиноких випадках можливі алергічні реакції: печіння, висипання в місці застосування препарату.

Чи є протипоказання до застосування Реліфа?
Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Чи можливий прийом препарату при цукровому діабеті?
При цукровому діабеті та інших серйозних захворюваннях використання будь-якого лікарського засобу повинно бути узгоджене з лікарем.

Де виробляється препарат?
Препарати Реліф виробляються в Італії, препарати відповідають міжнародним стандартам якості Bayer.

Які симптоми геморою?
Основними проявами геморою є: виділення крові при дефекації, випадіння або випинання гемороїдальних вузлів (іноді з утиском), болі в області заднього проходу.

Хто ризикує захворіти гемороєм?
Геморой — одна з найбільш поширених неінфекційних хвороб. Протягом життя з ним стикаються 8 з 10 чоловік. 70 відсотків хворих складають професійні водії. Цю хворобу часто діагностують у кожної другої жінки, людей похилого віку, тих, хто працює сидячи або піддається фізичним навантаженням. Поряд з водіями до групи ризику входять дачники, що частенько «надриваються» на своїх шести сотках. Больові симптоми можуть спровокувати розлади шлунково-кишкового тракту, гострі страви , нераціональне харчування, старіння, зловживання алкоголем, а також антисанітарні побутові умови.

Чи може геморой пройти самостійно?
Гемороїдальні вузли не мають властивості зменшуватись, а навпаки, з плином часу збільшуються. Медикаментозне лікування уповільнює прогресування геморою. Помилковий сором і страх змушують багатьох людей, не звертаючись до лікарів, страждати на цю недугу по 10-15 років. Хвороба тим часом прогресує, спричиняючи хворим моральні і фізичні страждання.

Що означає назва РЕЛІФ?
Назва Реліф походить від англійського слова Relief, що в перекладі означає полегшення.

Що таке суппозиторії?
Суппозиторії в перекладі з латинської — лікувальні свічки для введення в природні отвори організму. Суппозиторії Реліф призначені для введення в анальний отвір.

Кому слід використовувати Реліф?

Всім, кого через геморой, тріщини або інші захворювання в області анального отвору турбує біль, печіння, свербіж, нерясне виділення крові.

Хворим, які нещодавно перенесли спеціальне проктологічне обстеження або операцію.

Особам, які відносяться до групи ризику, чиї умови життя або професійна діяльність пов’язані з тривалим фізичним навантаженням, або, навпаки — з тривалим сидячим положенням, жінкам, котрі відчувають загострення геморою під час вагітності або після родів, професійним водіям.

Як використовувати Реліф?
Передусім, область заднього проходу слід промити теплою водою і акуратно просушити м’якою тканиною. Витягти суппозиторій з захисної пластикової оболонки і ввести його в задній прохід. Зазвичай рекомендується вводити по одному суппозиторію до 4 раз на день, особливо на ніч, вранці і після кожного випорожнення кишечнику.

Як довго потрібно лікуватися Реліфом?
Найчастіше для усунення симптомів геморою достатньо кількох днів лікування. Якщо ж хворобливі прояви зберігаються більше тижня, хворого турбує сильний біль або рясні кров’янисті виділення з заднього проходу, слід додатково проконсультуватися з проктологом. Це необхідно, щоб не «проґавити» ускладнені форми геморою, або інші більш серйозні захворювання. Втім, суворих обмежень тривалості використання Реліфу не існує.

В яких умовах зберігати Реліф?
Реліф не потребує зберігання в холодильнику або в інших спеціальних умовах. Достатньо зберігати його в сухому місці, недоступному для дітей і не використовувати після вичерпання строку придатності. Забороняється зберігання суппозиторіїв з відкритою або відсутньою захисною пластиковою оболонкою.