Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити
Я працюю в офiсi

М’яке рiшення гострих проблем!

Реліф - Засіб для лікування геморою - фото 4

Реліф® свічки

Застосовується переважно при внутрішньому геморої. Діючою речовиною є фенілефрин, що зменшує кровоточивість та має протинабрякову дію. Завдяки маслу какао, препарат чинить пом’якшувальну дію.

Реліф - Засіб для лікування геморою - фото 5

Реліф® Адванс свічки

Застосовується переважно при внутрішньому геморої, що супроводжується вираженим болем та/або печінням. Містить у складі місцевий анестетик бензокаїн. Бензокаїн допомагає позбутися печіння і больових відчуттів в аноректальній області при загостренні геморою, після проктологічних операцій і діагностичних маніпуляціях. Завдяки маслу какао, препарат чинить пом’якшувальну дію.

Реліф - Засіб для лікування геморою - фото 6

Реліф® Ультра

Застосовується переважно при зуді та при хронічному внутрішньому геморої у стадії загострення. Завдяки гідрокортизону ацетату та цинку сульфату моногідрату, зменшується свербіж та запалення при загостренні хронічного геморою.

Реліф - Засіб для лікування геморою - фото 7

Реліф® Про

Застосовується переважно при внутрішньому геморої, що супроводжується болем та запаленням. Чинить анестезуючу, протизапальну та протинабрякову дію. Завдяки сильному компоненту* усуває болісні симптоми геморою


*Відповідно до класифікації топічних кортикостероїдів Міллера і Монро, Флуокортолон належить до класу сильних (“Potent”) Topical Corticosteroids: Clinical Pharmacology and Therapeutic Use. J A . Miller and D.D. Munro_Department of Dermatology, St. Bartholomew‘s Hospital, London/ Drugs 19: 119-134 (1980)


Реліф - Засіб для лікування геморою - фото 7

Реліф® мазь

Застосовується переважно при зовнішньому геморої. Діючою речовиною є фенілефрин, що зменшує кровоточивість та має протинабрякову дію. Завдяки натуральним компонентам в мазі (чебрецеве, кукурудзяне масло), препарат чинить пом’якшувальну дію.

Реліф - Засіб для лікування геморою - фото 8

Реліф® Адванс мазь

Застосовується переважно при зовнішньому геморої, що супроводжується вираженим болем та/або печінням. Містить у складі місцевий анестетик бензокаїн. Бензокаїн допомагає позбутися печіння і больових відчуттів в аноректальній області при загостренні геморою, після проктологічних операцій і діагностичних маніпуляціях.

Засіб
для лікування геморою
з протизапальною та
кровоспинною дією
Реліф - Засіб для лікування геморою - фото 9

Київ 04071, вул.Верхній Вал 4-б, +38-044-220-33-00; +38-044-220-33-01