Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Загальні умови користування сайтом

Доступ до сайту і використання цього сайту передбачає згоду і дотримання умов, що наведені нижче. Будь ласка, не використовуйте цей сайт, якщо ви не згодні з цими умовами. Даний сайт розроблено компанією Bayer HealthCare (далі – BAYER) і адмініструється нею ж. Ми залишаємо за собою право зупинити роботу сайту, зробити часткову або повну модифікацію сайту чи Загальних умов користування даним сайтом, Розділу Продажу і Доставки. Зверніть увагу, що ми робимо такі зміни на свій розсуд і без завчасного попередження. Тому ми просимо вас наступного разу, коли відвідаєте цей веб-сайт, переглянути Умови користування даним сайтом знову і взяти до відома зміни чи поправки, які могли бути зроблені.

Права та обов’язки
Всі складові, документи й ілюстрації, опубліковані на цьому сайті, є виключно власністю BAYER. Будь-який дозвіл на використання такої інформації надається за умови відображення відповідної помітки, де вказано, що дана інформація використовується лише в особистих цілях, що вона не використовується в комерційних цілях, що складові сайту не будуть змінені і що всі ілюстрації, зібрані з веб-сайту, використовуються в поєднанні із супровідним текстом.

Торгові марки й авторські права
Всі торгові марки на даному сайті є власністю Bayer Group, якщо не зазначено інше чи в будь-якому іншому випадку зазначено право на них третьої сторони. Будь-яке несанкціоноване використання цих товарних марок чи інших матеріалів суворо заборонено і є порушенням авторських прав, закону про захист торгових марок чи інших прав інтелектуальної власності.

Обмеження та відповідальність
BAYER зібрав детальну інформацію, що подана на цьому сайті, із внутрішніх і зовнішніх джерел згідно зі своїми відомостями і переконаннями з використанням професійного досвіду. Ми докладаємо усіх зусиль для розширення і оновлення даної інформації на постійній основі. Інформацію на цьому сайті подано виключно з метою презентації групи BAYER, її продуктів і послуг. Однак BAYER не надає жодних заяв чи гарантій, які прямо чи опосередковано стосуються повноти і правильності інформації на цьому сайті. Майте на увазі, що інформація, розміщена на сайті, могла бути актуальною в день публікації, але не на поточну дату. Тому ми рекомендуємо вам перевірити інформацію, що подана на цьому сайті, перед використанням її в будь-якій іншій формі. Поради, подані на даному сайті, не обмежують вас від звіряння з іншими нашими рекомендаціями, зокрема з нашою технікою безпеки і технічними вимогами, та списком продукції на предмет відповідності їх досягнення передбачуваного процесу чи мети. Якщо вам потрібна консультація чи інструкція, що стосується нашої продукції або послуг, будь ласка, зв’яжіться з нами. Користувачі цього сайту заявляють, що вони згодні отримати доступ до веб-сайту і його вмісту на свій страх і ризик. Ні BAYER, ні треті сторони, що беруть участь у створенні, просуванні чи передачі цього сайту, не несуть відповідальності за збиток чи шкоду, отримані в результаті доступу чи неможливості доступу або в результаті користування чи неможливості користування цим веб-сайтом або через те, що Ви покладалися на інформацію, подану на цьому сайті.

Сайти/посилання третіх сторін
Цей сайт містить посилання/згадки про сайти третіх сторін. Надаючи такі посилання, BAYER не погоджується із їх вмістом. BAYER також не несе відповідальності за доступність чи вміст таких веб-сайтів чи за збиток або шкоду, які виникли в результаті використання такого контенту, незалежно від форми. BAYER не дає жодної гарантії, що посилання на інформацію є високоякісними. Посилання на інші сайти надаються користувачам сайту просто заради зручності користування. Користувачі можуть перейти на ці сайти на свій власний страх і ризик. Вибір посилань жодним чином не повинен обмежувати доступ користувачів до вибраних посилань.