Гаряча лінія

закрити

Геморой — не дріб'язкова проблема

Коли проблем дуже багато, ми, як правило, стараємось вирішити найбільш важливі, а всі інші чекають на кращі часи. На жаль, проблеми власного здоров’я на фоні кризових страхів здаються не такими серйозними і невідкладними, і ми залишаємо їх на потім. Розплата ж за таку нерозсудливість не змушує себе довго чекати...

Немодна хвороба
Є захворювання, про які в нашому суспільстві говорити не прийнято. До таких належить і геморой. Але, на жаль, на геморой можуть страждати абсолютно звичайні працівники, адже саме праця — сидяча або тяжка фізична — одна з головних причин розвитку геморою. Тривала нерухомість або надмірне фізичне навантаження можуть призвести до застою крові в області малого тазу і прямої кишки, до переповнення і розтягування гемороїдальних вузлів, їх запалення і пошкодження.

Геморой слід тримати під контролем
Найбільш часті симптоми геморою: дискомфорт, печіння, відчуття розпирання, біль, свербіж, кровотеча з заднього проходу. У дуже рідких випадках геморой може протікати безсимптомно, але досить невеликої провокації (запор, підвищене виробниче навантаження, гостра або важка страва) — і симптоми проявляються. На жаль, повного одужання від геморою домогтися дуже складно,але для нормального повноцінного життя достатньо тримати захворювання під контролем і не допускати його загострень.

Правила поведінки
В раціоні повинна бути достатня кількість рослинної клітковини, поменше гострих спецій і солі. Намагайтесь уникати фастфудів, перекусів на бігу, газованих напоїв і солодощів — всього, що може спровокувати запор. Після кожного випорожнення кишечнику необхідно виконувати гігієнічні процедури. А для нормального кровообігу якомога частіше змінюйте положення тіла, уникайте довгого сидіння або стояння, підйому важких речей.

М’яке лікування
Реліф® застосовують, щоб позбутися симптомів геморою. Препарати лінійки Реліф® усувають свербіж, печіння, знижують інтенсивність запалення, зменшують кровоточивість. Завдяки натуральним компонентам, чинять пом'якшувальну дію.

Якщо турбує кровотеча і набряк — застосовують Реліф®. При вираженому болю — Реліф® Адванс. При свербежі - Реліф Ультра. У випадку, коли присутні свербіж, біль, набряк, тобто, кілька симптомів одночасно - Реліф® Про.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.