Гаряча лінія

закрити

Як вилікувати геморой

Сучасний стиль життя часто стає причиною загострення хвороб аноректальної зони. І якщо цей самий стиль змінити складно, а найчастіше навіть неможливо, то варто хоча б підібрати максимально м’які препарати.

Гострі проблеми
Науково-технічний прогрес веде до збільшення факторів ризику для здоров’я - таких як сидяча або стояча робота, малорухомий спосіб життя. Наряду з цим багато українців регулярно відчувають емоційні перевантаження. Завершує чорний список нерегулярне харчування і зловживання гострою їжею і фаст-фудом. В результаті, вже сьогодні 8 людей з 10 мають геморой, тріщини, ерозії та інші захворювання аноректальної зони.

М’яке рішення
Щоб усунути прикру проблему, слід переглянути свій стиль життя. І, разом з тим, спробувати підібрати м’які, але ефективні лікарські препарати.

Наприклад, лінійка препаратів Реліф® дає можливість індивідуального підходу до підбору препарату в залежності від особливостей перебігу хвороби. Наприклад, якщо людину турбує кровоточивість, мокнення, розпирання у ділянці заднього проходу, у нагоді стане Реліф®, що справляє судинозвужувальнийта протинабряковий ефект. Якщо турбує біль, застосовують Реліф® Адванс, що містить у складі місцевий анестетик. У випадку свербежу використовують Реліф® Ультра. Якщо ж мають місце кілька симптомів одночасно, наприклад, свербіж, біль, набряк – використовують Реліф® Про. Масло какао, що використовується як натуральна основа для свічок, зменшує подразнення, має обволікаючу і пом’якшувальну дію.

Своєчасне лікування з використанням препаратів лінійки Реліф® допоможе позбавитися неприємних симптомів геморою і, тим самим, максимально м’яко вирішити гостру проблему.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.