Гаряча лінія

закрити

Лікування геморою запускати не можна

Серед хвороб є такі, про які не прийнято говорити вголос. Але, тим не менше, вони існують і, як свідчить медична статистика, додають неприємностей кожному четвертому європейцю. Зокрема геморой, анальний свербіж, тріщини та інші захворювання заднього проходу лікарі вважають професійними недугами бухгалтерів, програмістів, водіїв – тих, хто вимушений довго сидіти на робочому місці, а також часто ці захворювання зустрічаються у вагітних і породіль.

Зі слів проктологів, цю делікатну хворобу може спровокувати важка фізична (або навпаки - малорухома) праця, недотримання правил особистої гігієни, захворювання органів шлунково-кишкового тракту, нездорове харчування. Неприємні симптоми цього недугу добре знайомі багатьом. Щоб запобігти виникненню геморою лікарі радять звернути увагу на своє меню – вживати більше овочів і фруктів, кисломолочних продуктів, а також слідкувати за особистою гігієною, займатися спортом, своєчасно лікувати порушення роботи органів шлунково-кишкового тракту.

Реліф® (в перекладі з англійської - полегшення) - Препарат з натуральними та медичними компонентами, котрий допоможе позбавитись від неприємних симптомів геморою і запобігти їх виникненню у подальшому. Завдяки складовим компонентам препарати лінійки Реліф®: усувають свербіж (Реліф® Ультра), біль в області заднього проходу (Реліф® Адванс), зменшують кровоточивість* (Реліф®), зменшують біль, свербіж та запалення (Реліф® Про), справляють пом'якшувальну дію.
*Судиннозвужувальний ефект фенілефрину сприяє зниженню місцевої кровоточивості. D.J.Carucci, R.Scott, C.Perce, D.J.Innes, G.T.Rodeheaver, J.G.Kennedy, R.F.Edlich. Evaluation of Hemostatic Agents for Skin Graft Donor Sites / JBCR. 1984. - Vol.5. No4. P.321-323.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.