Гаряча лінія

закрити

Секрети здоров’я водія

Геморой є справжнім «прокляттям» автолюбителів і водіїв-професіоналів. У 7 з 10 водіїв при обстеженні у лікаря – проктолога виявляються проблеми у вигляді геморою.

Щоб ваші плани не залежали від самопочуття, прислухайтесь до наших порад.

1. Правильно харчуйтесь

Раціон повинен включати достатню кількість рідини і рослинної клітковини — чорний і висівковий хліб, сирі овочі і фрукти, чорнослив, вівсяну, гречану крупи. Кисломолочні продукти потрібно вживати щоденно і уникати гострих, пряних, смажених і копчених продуктів та міцних алкогольних напоїв.

2. Дотримуйтесь правил гігієни.

Підмивайтесь прохолодною водою після кожної дефекації, відмовтесь від туалетного паперу. До речі, у жителів Средньої Азії не буває геморою, оскільки вони з дитинства привчені до подібної гігієнічної процедури.

3. Вживайте відповідних заходів, тривало знаходячись за кермом.

Водіям не варто знаходитись за кермом більше трьох годин підряд. М’яке крісло краще замінити жорстким. Хоча б раз на 3 години необхідно робити перерви, під час яких необхідно активно рухатися. В сидячому положенні періодично напружуйте сідничні м’язи. Уникайте підйому важких речей.

4. При появі симптомів геморою проконсультуйтесь з лікарем.

5. В періоди загострення хвороби використовуйте ефективний і безпечний засіб.

Щоб позбавитись неприємних симптомів, можна застосовувати препарати лінійки Реліф®. Масло какао, що використовується як натуральна основа для свічок, має обволікуючу і пом’якшувальну дію. Завдяки наявності у складі медичних компонентів, зокрема, фенілефрину, Реліф® зменшує кровоточивість*, Реліф® Ультра містить у складі гідрокортизон та цинку сульфат, завдяки чому усуває свербіж в області заднього проходу, місцевий анестетик бензокаїн у складі Реліф® Адванс усуває біль. Якщо ж мають місце водночас біль, свербіж, печіння тощо – можна застосовувати Реліф® Про. Препарати покликані допомогти позбавитись від неприємних симптомів геморою і можуть стати у пригоді в далеких поїздках, відрядженнях тощо.
*Судиннозвужувальний ефект фенілефрину сприяє зниженню місцевої кровоточивості. D.J.Carucci, R.Scott, C.Perce, D.J.Innes, G.T.Rodeheaver, J.G.Kennedy, R.F.Edlich. Evaluation of Hemostatic Agents for Skin Graft Donor Sites / JBCR. 1984. - Vol.5. No4. P.321-323.

6. Будьте уважні на дорогах!

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.