Гаряча лінія

закрити

Загальні умови користування сайтом

Доступ до сайту і використання цього сайту передбачає згоду і дотримання умов, що наведені нижче. Будь ласка, не використовуйте цей сайт, якщо ви не згодні з цими умовами. Даний сайт розроблено компанією Bayer HealthCare (далі – BAYER) і адмініструється нею ж. Ми залишаємо за собою право зупинити роботу сайту, зробити часткову або повну модифікацію сайту чи Загальних умов користування даним сайтом, Розділу Продажу і Доставки. Зверніть увагу, що ми робимо такі зміни на свій розсуд і без завчасного попередження. Тому ми просимо вас наступного разу, коли відвідаєте цей веб-сайт, переглянути Умови користування даним сайтом знову і взяти до відома зміни чи поправки, які могли бути зроблені.

Права та обов’язки
Всі складові, документи й ілюстрації, опубліковані на цьому сайті, є виключно власністю BAYER. Будь-який дозвіл на використання такої інформації надається за умови відображення відповідної помітки, де вказано, що дана інформація використовується лише в особистих цілях, що вона не використовується в комерційних цілях, що складові сайту не будуть змінені і що всі ілюстрації, зібрані з веб-сайту, використовуються в поєднанні із супровідним текстом.

Торгові марки й авторські права
Всі торгові марки на даному сайті є власністю Bayer Group, якщо не зазначено інше чи в будь-якому іншому випадку зазначено право на них третьої сторони. Будь-яке несанкціоноване використання цих товарних марок чи інших матеріалів суворо заборонено і є порушенням авторських прав, закону про захист торгових марок чи інших прав інтелектуальної власності.

Обмеження та відповідальність
BAYER зібрав детальну інформацію, що подана на цьому сайті, із внутрішніх і зовнішніх джерел згідно зі своїми відомостями і переконаннями з використанням професійного досвіду. Ми докладаємо усіх зусиль для розширення і оновлення даної інформації на постійній основі. Інформацію на цьому сайті подано виключно з метою презентації групи BAYER, її продуктів і послуг. Однак BAYER не надає жодних заяв чи гарантій, які прямо чи опосередковано стосуються повноти і правильності інформації на цьому сайті. Майте на увазі, що інформація, розміщена на сайті, могла бути актуальною в день публікації, але не на поточну дату. Тому ми рекомендуємо вам перевірити інформацію, що подана на цьому сайті, перед використанням її в будь-якій іншій формі. Поради, подані на даному сайті, не обмежують вас від звіряння з іншими нашими рекомендаціями, зокрема з нашою технікою безпеки і технічними вимогами, та списком продукції на предмет відповідності їх досягнення передбачуваного процесу чи мети. Якщо вам потрібна консультація чи інструкція, що стосується нашої продукції або послуг, будь ласка, зв’яжіться з нами. Користувачі цього сайту заявляють, що вони згодні отримати доступ до веб-сайту і його вмісту на свій страх і ризик. Ні BAYER, ні треті сторони, що беруть участь у створенні, просуванні чи передачі цього сайту, не несуть відповідальності за збиток чи шкоду, отримані в результаті доступу чи неможливості доступу або в результаті користування чи неможливості користування цим веб-сайтом або через те, що Ви покладалися на інформацію, подану на цьому сайті.

Сайти/посилання третіх сторін
Цей сайт містить посилання/згадки про сайти третіх сторін. Надаючи такі посилання, BAYER не погоджується із їх вмістом. BAYER також не несе відповідальності за доступність чи вміст таких веб-сайтів чи за збиток або шкоду, які виникли в результаті використання такого контенту, незалежно від форми. BAYER не дає жодної гарантії, що посилання на інформацію є високоякісними. Посилання на інші сайти надаються користувачам сайту просто заради зручності користування. Користувачі можуть перейти на ці сайти на свій власний страх і ризик. Вибір посилань жодним чином не повинен обмежувати доступ користувачів до вибраних посилань.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.