Гаряча лінія

закрити
Геморой - Питання та відповіді - фото

Питання та відповіді

Цей розділ складено за матеріалами консультацій медичних спеціалістів компанії Bayer. Тут ви знайдете відповіді на найбільш поширені запитання, про геморой і його лікування.

Можливо придбати препарати Реліф без рецепта?
Так. Препарати лінійки Реліф відпускаються в аптеках без рецепта.

Чи є протипоказання до застосування препаратів лінійки Реліф?
Щоб прочитати повний перелік протипоказань до застосування препаратів, рекомендовано ознайомитися із інструкцією для медичного застосування.

Чи можливе використання препарату при цукровому діабеті?
При цукровому діабеті та інших серйозних захворюваннях використання будь-якого лікарського засобу повинно бути узгоджене з лікарем.

Де виробляють препарати?
Препарати Реліф виробляють в Європі відповідно міжнародним стандартам якості BAYER.

Які симптоми геморою?
Основними проявами геморою є: виділення крові при дефекації, випадіння або випинання гемороїдальних вузлів (іноді з утиском), болі в області заднього проходу, свербіж та печіння в ділянці заднього проходу.

Хто ризикує захворіти на геморой?
Протягом життя з гемороєм стикаються 8 з 10 чоловік. На цю хворобу страждають 70% професійних водіїв, її часто діагностують у людей похилого віку, тих, хто працює сидячи або зазнає фізичних навантажень, наприклад, займаючись сільськогосподарською працею або підіймаючи вантажі. Симптоми геморою можуть виникнути на фоні розладів шлунково-кишкового тракту, вживання гострих страв та іншої специфіки дієти, вікових змін, зловживання алкоголем, а також порушення правил особистої гігієни.

Чи може геморой пройти сам, без лікування?
Гемороїдальні вузли не мають властивості зменшуватись, а навпаки, з плином часу вони збільшуються. Медикаментозне лікування уповільнює прогресування геморою. Помилковий сором і страх змушують багатьох людей, не звертаючись до лікарів, страждати на цю хворобу по 10-15 років. Хвороба, тим часом, прогресує, провокуючи фізичні та моральні страждання.

Кому можна використовувати Реліф?
Всім, кого через геморой, тріщини або інші захворювання в області анального отвору турбує біль, печіння, свербіж, сліди крові на туалетному папері тощо.
Людям, які нещодавно перенесли спеціальне проктологічне обстеження або операцію.
Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Що таке суппозиторії?
Суппозиторії в перекладі з латинської — лікувальні свічки для введення в природні отвори організму. Суппозиторії Реліф призначені для введення в анальний отвір.

Як використовувати Реліф®?
Передусім, область заднього проходу слід промити теплою водою і акуратно просушити м’якою тканиною. Витягти суппозиторій з захисної пластикової оболонки і ввести його в задній прохід. Зазвичай рекомендується вводити по одному суппозиторію до 4 раз на день, особливо на ніч, вранці і після кожного випорожнення кишечнику. А супозиторії Реліф® Про застосовують двічі на добу.

Як довго потрібно лікуватися Реліфом?
Найчастіше для усунення симптомів геморою достатньо кількох днів лікування. Якщо ж хворобливі прояви зберігаються більше тижня, хворого турбує сильний біль або рясні кров’янисті виділення з заднього проходу, слід додатково проконсультуватися з проктологом. Це необхідно, щоб не «проґавити» ускладнені форми геморою, або інші більш серйозні захворювання. Втім, суворих обмежень тривалості використання Реліфу не існує.

В яких умовах зберігати Реліф®?
Реліф® не потребує зберігання в холодильнику або в інших спеціальних умовах. Достатньо зберігати його в сухому місці, недоступному для дітей і не використовувати після вичерпання терміну придатності. Забороняється зберігання суппозиторіїв з відкритою або відсутньою захисною пластиковою оболонкою.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.