Гаряча лінія

закрити

Дієта при геморої: раціон харчування

Релиф - Диета и профілактика геморроя - фото 2

Наведіть курсор на будь-який продукт


Неправильно підібраний раціон і режим харчування можуть не тільки сприяти розвитку геморою, але й спровокувати його загострення. Щоб зрозуміти, наскільки ця проблема актуальна особисто для вас...
Читати далі

Корисні рецепти

1) Житній хліб та висівки — містять найбільше клітковини, котра, абсорбуючи воду в кишківнику, збільшує об’єм калових мас та знижує ризик закрепів. Відповідно, для того щоб вона могла виконувати свої функції, потрібно пити достатню кількість рідини 1,5—2 літри на добу.

2) Рецепт приготування салату. Відваріть та натріть буряк, додайте морську капусту, кальмари, подрібнену хурму, зелену цибулю, кріп, петрушку, додайте «легкий» майонез, сметану чи рослинну олію (можна просто буряк, ефект будет таким самим, але не так смачно).

3)Спосіб приготування висівок: залити кип’ятком та зачекати 20-30 хвилин, доки набухнуть. Після цього вживати окремо, або разом з кефіром, сиром чи йогуртами. Корисно пити соки з висівками: влийте сік ​​в шейкер або міксер, додайте висівки та змішайте. Споживання висівок слід уникати людям з виразковою хворобою шлунку або дванадцятипалої кишки, при загостреннях хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.