Dropdown Language

Switch Language

Реліф® Адванс: свічки від геморою

Реліф® Адванс: свічки від геморою

Якщо виникає геморой, необхідно якомога швидше розпочати лікування, аби взяти під контроль неприємні симптоми, які можуть значно погіршувати якість життя. Для лікування геморою із болем спеціально розроблені свічки Реліф® Адванс. Вони показані до застосування при проявах внутрішнього та зовнішнього геморою з вираженим болем. 

Яку дію має Реліф® Адванс

Активною діючою речовиною препарату є бензокаїн. Це речовина для місцевого знеболення, у правильному дозуванні безпечна й не шкідлива для людини. Завдяки тому, що основа супозиторію – масло какао, супозиторій вже протягом 4 хвилин1 розчиняється у задньому проході, після чого починає діяти бензокаїн, забезпечуючи знеболення. 

Переваги Реліф® Адванс свічок

Підтверджена ефективність3. Активна речовина – бензокаїн починає свою знеболювальну дію вже протягом перших 5 хвилин4, полегшуючи надокучливий симптом геморою – біль у задньому проході.

Швидкість плавлення. Основою свічок Реліф® Адванс є масло какао, котре розплавляється всього за 4 хвилини1, доставляючи лікувальну речовину до ураженої ділянки, аби взяти під контроль симптоми геморою.

Профіль безпеки. Реліф® Адванс не містить речовин, що протипоказані у І триместрі вагітності та протягом всієї вагітності. Також бензокаїн, що майже не розчиняється у воді5, не чинить системної дії, що зменшує ймовірність небажаних явищ.

Якщо вас цікавлять Реліф® Адванс свічки, інструкція до їх застосування дозволить вивчити всі показання та особливості використання засобу. Результат лікування залежить від дотримання рекомендацій, позначених в описі.

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування лікарського засобу Реліф® Адванс

Склад:

діюча речовина: 1 супозиторій містить бензокаїну 206 мг;

допоміжні речовини: масло какао, крохмаль кукурудзяний, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216).

Лікарська форма.

Супозиторії ректальні.

Основні фізико-хімічні властивості: від блідо-білого до світло-жовтого кольору непрозорі супозиторії торпедоподібної форми.

Фармакотерапевтична група.

Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого застосування. Місцевоанестезуючі засоби.
Код АТХ C05A D03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.
Бензокаїн зворотно стабілізує мембрану нейрону, що знижує її проникність для іонів натрію. Деполяризація мембрани нейрону пригнічується, і у такий спосіб блокується виникнення та проведення нервових імпульсів. Таким чином бензокаїн проявляє виражену місцеву знеболювальну дію.

Фармакокінетика.
Препарат для місцевого застосування. Бензокаїн, що входить до його складу, виділяється у складі слизу або, у вкрай незначних кількостях, нирками.

Клінічні характеристики.

Показання.
Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини, ерозія та мікротравми у ділянці ануса, періанальний свербіж з вираженим больовим синдромом. Як анестетик після проктологічних хірургічних втручань.

Протипоказання.
Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату та інших амідних місцевоанестезуючих засобів, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Не рекомендується без суворих медичних показань і лікарського контролю застосовувати препарат на тлі регулярного прийому інгібіторів моноамінооксидази (МАО), антидепресантів і гіпотензивних засобів через теоретичну можливість зменшення ефекту інгібіторів МАО або посилення ефекту гіпотензивних засобів унаслідок взаємодії з бензокаїном у випадках суттєвого перевищення рекомендованих доз і тривалості прийому.

Особливості застосування.
У разі рясних кров’янистих виділень із заднього проходу або при наявності симптомів захворювання чи погіршенні стану протягом 7 днів лікування необхідно додатково проконсультуватися з проктологом.

Слід проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату у наступних випадках: виражена артеріальна гіпертензія, тяжкі порушення серцевого ритму, клінічно виражений тиреотоксикоз, порушення сечовипускання.

Необхідно застосовувати найменшу необхідну кількість лікарського засобу. Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми як ціаноз  шкіри, губ та нігтьових ложе, головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, що потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання.

У разі відсутності інших вказівок лікаря не перевищувати рекомендовану добову дозу для зведення до мінімуму системних побічних реакцій. Не рекомендується наносити на пошкоджену шкіру, це може сприяти виникненню системної абсорбції.

При кровотечі з заднього проходу потрібно в найкоротші терміни звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
У період вагітності препарат застосовувати лише у разі крайньої необхідності після виваженої оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода або дитини.

У період годування груддя слід прийняти рішення про припинення грудного вигодовування або відмову від застосування лікарського засобу, беручи до уваги важливість прийому препарату для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.

Спосіб застосування та дози.
Препарат слід застосовувати після проведення гігієнічних процедур. Вводити по 1 супозиторію у задній прохід зранку, після кожного випорожнення кишечнику та перед сном. Добова доза – не більше 4 разів на добу. Регулярне застосування препарату дозволяє забезпечити стійкий терапевтичний ефект, полегшує симптоми геморою. Тривалість лікування зазвичай становить    1 тиждень. У разі необхідності може бути продовжена до 3-х тижнів або більше (після консультації з лікарем).

Діти. Дітям віком до 12 років лікарський засіб призначає лікар лише у разі крайньої необхідності.

Передозування.
Симптоми передозування можуть бути пов'язані з фармакологічними ефектами бензокаїну. Його системна абсорбція при передозуванні може проявлятися сонливістю, занепокоєнням, порушенням серцевого ритму, збудженням, у тяжких випадках можуть виникати судоми, кома, зменшення частоти дихання або дихальна недостатність. Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми як ціаноз шкіри, губ та нігтьових ложе, головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, що потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання.
У випадках суттєвого перевищення рекомендованих разових і добових доз масла печінки акули може спостерігатися схильність до пришвидшеного згортання крові.

Невідкладна допомога при передозуванні та розвитку метгемоглобінемії полягає у внутрішньовенному введенні метиленового синього. Решта симптомів передозування потребує припинення застосування препарату та симптоматичного лікування.

Побічні реакції.
З боку крові та лімфатичної системи. При застосуванні препарату можлива метгемоглобінемія (ціаноз шкіри, губ та нігтьових ложе, головний біль, запаморочення, задишка, слабкість, тахікардія).

Загальні розлади та зміни у місці застосування: алергічні реакції, включаючи гіперемію, шкірні висипання, свербіж; зміни у місці введення  (подразнення, набряк, біль).

З боку шкіри та підшкірної клітковини: алергічний дерматит, контактний дерматит.

Допоміжні речовини метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат можуть спричиняти алергічні реакції (можливо уповільнені).

Термін придатності.
2 роки.

Не застосовувати  препарат,  якщо  відсутня або ушкоджена захисна пластикова оболонка.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

2 стрипи по 6 супозиторіїв у картонній коробці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

Істітуто Де Анжелі С.р.л., Італія /
Istituto De Angeli S.r.l., Italy

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Локаліта Пруллі 103/c - 50066 Реггелло (Флоренція), Італія /
Località Prulli n. 103/c - 50066 Reggello (FI), Italy.

Дата останнього перегляду.

25.07.2017

  1. Thomas W., McCormack R. The drug release characteristics of various rectal suppositories as determined by specificion electrodes // J. Pharm. Pharmacol. 1971. Vol. 23, No 7. P. 490 – 494.
  2. Захараш М.П., Пойда 0.1. Досвід використання Реліф® та Реліф® Адванс у практиці лікування хворих колопроктологічного профілю. – 2004. – №7. – 18-21.
  3. М.П.Захараш, О.і.Пойда. Використання препаратів Реліф® Ультра та Реліф® Адванс у практиці колопроктологічного відділення.  Клінічна хірургія. — 2005. №10. — 9-12.
  4. Kouba DJ,et al. Guidelines for the use of local anesthesia in office-based dermatologic surgery. J Am Acad Dermatol. 2016 Jun;74(6):1201-19. doi: 10.1016/j.jaad.2016.01.022.
  5. Фармацевтична енциклопедія > Терміни по Алфавіту > БЕНЗОКАЇН

Якщо Ви бажаєте повідомити про побічні реакції, що виникли на тлі застосування лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, вам необхідно: передати інформацію своєму лікарю; надіслати інформацію щодо побічної реакції у «Державний експертний центр МОЗ України» (03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 14), скориставшись електронною формою карти-повідомлення за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua. Також, будь ласка, надішліть інформацію про побічні реакції до компанії «Байєр» на електронну адресу: PV_Ukraine@bayer.com, або зверніться до офісу компанії «Байєр» за телефоном: (044) 220 33 00
 

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь ласка, передайте інформацію на електронну адресу ptc.ua@bayer.com або зверніться за телефоном (044) 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.

Реклама лікарського засобу. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: №UA/3173/01/01 від 22.07.2019, №UA/3173/02/01 від 06.03.2018, №UA/1953/01/01 від 02.10.2019, №UA/7089/01/01 від 25.07.2017, №UA/1954/01/01 від 12.08.2019, №UA/10318/02/01 від 30.08.2019, №UA/10318/01/01 від 30.08.2019.